Open dag ‘Kom in de klas’

Op 21 maart is het weer zo ver: de open dag van Montessorischool De Wildzang. Deze dag is bedoeld voor ouders van kinderen op De Wildzang én voor ouders die zich oriënteren op een school voor hun kind. Iedereen is op deze dag van harte welkom om onze school van binnen te zien, vragen te stellen en indrukken op te doen van ons onderwijs, de sfeer en ons team. 

Tussen 09:00 en 12:00 uur kunt u een kijkje in de school en de klassen nemen. De kinderen laten zien hoe ze les krijgen en wat ze leren.

Wilt u weten of De Wildzang de juiste school is voor uw kind? U kunt een afspraak maken met de directeur, Conny Grotendorst. Uiteraard bent u vrij om ouders aan te spreken die een kind op de Wildzang hebben. Zo hoort u uit eerste hand wat de ervaringen zijn.

Tot ziens op De Wildzang!

 

Comments are closed.